Video na Kickstarter pro Warhorse Studios

Pro českou společnost Warhorse Studios jsme vytvořili video pro jejich Kickstarter kampaň. Doufáme, že jim pomůže přesvědčit lidi, aby jejich hru Kingdom Come: Deliverance podpořili. Hra vypadá fantasticky!

read more

Animované logo NODE 5

Pro Startup HUB s názvem Node 5 jsme vytvořili firemní jingle. Více o tomoto prosotru na www.node5.cz

read more

Sponzorské spoty na Prima COOL

Vytvořili jsme pro naše zákazníky další sponzorské spoty. Na některé z nich se můžete podívat zde.

read more

TeamVision je venku.

Konečně je to venku, několik let v hlavě, dva roky vývoje a TeamVision je na světě. I když není pořád dokonalý, je funkční, skvělý a opravdu nám pomáhá při dalších projektech. Určitě pomůže i vám a tak rozhodně navštivte webovou stránku www.teamvision.cz , kde najdete kompletní info.

read more

Video-produkce

Zprodukujeme pro vás různé typy produktů. Může jít o dokumentární pořady různého zaměření, může jít o televizní pořady, ale dokonce i hrané filmy.

read more

Czech Comptuer

Pro Czech Comptuer, zkráceně CZC, jsme vytvořili televizní spoty “sponzor pořadu” které běžely převážně na Prima COOL před seriálem Simpsonovi a na videoportálu Stream.cz.

read more

FTV Prima

Od 5. února zajišťuje TRIPSI studio kompletní produkci herního pořadu RE-PLAY na televizi stanci Prima COOL, která patří pod rodinu FTV Prima.

read more

DTP – grafické práce

Vymyslíme, vyrobíme, dovezeme! Vytvoříme pro vás kompletní firemní identitu počínaje vizitkami a konče rozsáhlými katalogy.

read more

Webdesign

Nabízíme vám také služby v oblasti webdesignu a tvorby www prezentací. Od těch nejjednodušších statických stránek až po propracované a komplexní redakční systémy, včetně elektronického shopu.

read more

Vývoj software

Jediné co můžeme odhalit je název programu, který vyvíjíme: Teamvision. Prozatím ale nemůžeme nic ukázat, ale nebojte,  brzy to odhalíme.

read more

next posts